• Organize Sanayi Bölgesi 5.Cadde No:26, 70100 Merkez/Karaman
  • bilgi@aniplastik.com.tr
  • 8:00 – 17:30
Thumb

Hakkımızda

Türkiye’nin yatırımcı şirketi ANI BİSKÜVİ Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin bir kuruluşu olan ANI PLAST Ambalaj ve Plastik Sanayi A.Ş. 2014 yılında tek kullanımlık polistren köpük ürün üretimleriyle Türkiye’nin sanayi kenti Karaman’da faaliyetlerine başlamıştır. 25.000 m2 kapalı alanda son teknoloji makinelerle donatılmış modern fabrikasında faaliyetlerini sürdüren ANI PLAST’ ın üretimleri arasında gıda kabı olarak kullanılan beyaz- turuncu- sarı renklerde muhtelif ebatlarda dikdörtgen - yuvarlak köpük tabaklar-kapaklı kâseler- tabldotlar ve sızdırmaz kapları bulunmaktadır. Her geçen gün üretim yelpazesini genişleten ANI PLAST, 2017 yılında yaptığı yatırımlarla tek kullanımlık polistren enjeksiyon çatal, kaşık, bıçak ve bardak ürünlerini portföyüne eklemiştir. Çatal, kaşık ve bıçaklar el değmeden tam otomatik robotlarla işlem görmekte ve paketlenmektedir.

Alanındaki en iyi Avrupa menşei makinelerle üretim yelpazesi ve kapasitesini büyüten ANI PLAST, 2019 yılında yoğun olarak kullanılmakta olan PET üretimine de başlamıştır. Bu kapsamda hem PET levha ihtiyacı olan firmalara satış yapılmakta hem de kendi thermoform makine ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgelerinin yanı sıra BRC IOP PACKİNG Versiyon 5 belgesinin de sahibi olan Anı Plast’ın Ürettiği ürünlerin tamamı geri dönüştürülebilir ürünler olup tüketiciler tarafından her zaman beğenilmiştir.

Anı Plast modern fabrikasında son teknoloji üretim hatlarında ürettiği geniş ürün yelpazesiyle Türkiye pazarının dışında dünyanın birçok ülkesinden gelen taleplere de cevap vermektedir. İhracat portföyünü genişleten Anı Plast’ın ürünleri 50’ye yakın ülkede son tüketiciye ulaşmakta ve oldukça beğenilen bu ürünler sayesinde talep de her geçen gün artmaktadır. “Bütün bunları Ar-Ge’ye, inovasyona ve kalite sistemine verdiğimiz öneme borçluyuz” diyen Anı Plast, ‘’Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur’’ ilkesiyle, hijyenik, doğa dostu, sağlıklı, dayanıklı ve kaliteli ürünleri tüketicilerle buluşturmaya devam edecek.

Vizyonumuz

Plastik mamullerde farklı ürünler çıkarmak.
Ambalaj malzemesi olarak kullanılan ürünleri kaliteli şekilde üretmek.
Anı Plast markasını yurtiçinde ve yurtdışında en çok tercih edilen marka yapmak.

Misyonumuz

Plastik mamuller sektöründe ANI PLAST AMBALAJ ve PLASTİK SANAYİ A.Ş. olarak tüm insanlara çevreye duyarlı bir şirket olarak ülke ekonomimize her türlü katkıyı sağlamaktır.

error: İçerik korunmaktadır !