• Organize Sanayi Bölgesi 5.Cadde No:26, 70100 Merkez/Karaman
  • bilgi@aniplastik.com.tr
  • 8:00 – 17:30
Thumb

Kalite Politikası

Anı Plast olarak şirketimiz, globalleşen dünyada artan rekabet şartları yanında, müşteri beğeni ve gereksinimlerini daha iyi yakalamanın ve rakiplerinden daha iyi ürünler üretmenin sadece sadece teknoloji yatırımlarıyla değil, tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama vesatış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen Kalite Yönetim Sisteminin uygulamasıyla mümkün olduğuna inanmıştır.

Ürünlerimizin kalitesini en son noktada müşteri değerlendirir. Dolayısı ile müşteri odaklılık dendiğinde, ``müşteri istek ve beklentileri`` ve ``katma değerin nasıl sunulabileceği`` anlayışında olan şirketimiz, Kalite Yönetim Sistemini kurmuş ve TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile belgelendirilmiştir.

Aynı zamanda gıda ile temas eden ambalaj malzemelerinin (PS Köpük Tabak) üretiminde gıda güvenliği, ürünü kullanan tüketicinin mutlak talebidir. Bu sebeple gıda güvenliği mutlak ve değişmez bir kalite parametresidir. Bunu sağlamak için Gıda Güvenliği Kontrol Sistemi kurulma zorunluluğunu bilen Anı Plast, tüm proses aşamalarını sistematik bir şekilde ele alan ve önleyici bir yaklaşıma sahip bir metod olan Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi'ni oluşturarak, TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesini almıştır.

Anı Plast Ambalaj ve Plastik A.Ş. sahip olduğu TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi gibi belgelerle sistem kalitesine ve ürün güvenilirliğine olan inancını ve verdiği önemi ortaya koymaktadır.

TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

error: İçerik korunmaktadır !